AGROTURYSTYKA - Noclegi w górach k/BiałkaTatrzańska

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Nowa Biała, polecam.
dodano przez: Karolina i Tomek
Okolice urokliwe, bliziutko i bardzo łatwy dojazd do Białki Tatrzańskiej, świetna baza wypadowa do miejsc wartych zwiedzania. Bez straty czasu. Właściciele komunikatywni i bardzo mili, pomocni i weseli. Byliśmy i na pewno będziemy wracać. Warunki rewelacyjne, osobny budynek pozwala poczuć niezależność.Pokoje przytulne i czyste. Polecamy.

Polecenie
dodano przez: Noel
Bardzo polecam ten obiekt. Byłam tam osobiście, miejsce urocze, właściciele przemili, jedzonko pyszne, wszędzie blisko ,a krajobrazy przecudne. Na pewno pojedziemy tam jeszcze nie raz.

Zapraszamy - Nowa Biała
dodano przez: Agroturystyka Nowa Biała
Uprzejmie prosimy o wystawianie komentarzy z pobytu u nas.

Warto!
dodano przez: Popey
Cicho, czysto, bezpiecznie. Duże, wewnętrzne, zamykane podwórko z możliwością parkowania, służące jako plac zabaw dla dzieci z atrakcjami, np trampolina, piłki, jeździki, piłkarzyki. Możliwością posiedzenia do późnego wieczora przy stole z urokliwymi lampionami. Niejednokrotnie z przemiłymi gospodarzami. Niezapomniane chwile przy grilu. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Polecam
dodano przez: Igor
Świetnie się wybawiłem i odpocząłem. Ciche miejsce, dobre na wypady do Szczawnicy, Białki Tatrzańskiej, Szaflar,Zakopanego. Niczego mi nie brakowało. Obiady domowe u gospodarzy wyjątkowo smaczne, zupy jak np pomidorówka z lanymi kluseczkami, rosół czy kwaśnica..

Gorąco polecamy ! :)
dodano przez: Dominika
Spędziliśmy sylwestra u Gospodarzy na noclegach :) serdecznie polecamy -pokoje schludne, zadbane i czyste :] Nie raz jeszcze do Państwa powrócimy ! :)Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę